Location : Home > A > ATS-15C-195-C1-R0
ATS-15C-195-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-15E-188-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB
ATS-04H-40-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM
H48-6-320-320-10.0-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-6 SHEET 320X320X10MM
H48-6-320-320-10.0-0 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CER0787B Filters Ceramic Filters CERAMIC FILTER
CER0787B IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CER0787B NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-25C016A Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.6A DCR 180 mOhm (Typ)
ELF-25C016A 865497 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-25C016A Electronics 26229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELF-25C016A IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELF-25C016A ROHS 41810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-12A-172-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
FN2010-30-08 Filters Power Line Filter Modules FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 30A
FN2010-30-08 NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FN2010-30-08 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 30A EKT Electronics Co., Ltd
FN2010-30-08 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 30A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
912-195 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.195" (4.95mm) Natural
912-195 IC 59730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
742861160 Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 200mA 1 Lines 900 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC