Location : Home > A > ATS-15B-73-C3-R0
ATS-15B-73-C3-R0
ATS-16G-38-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T412
DMG2305UXQ-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 4.2A SOT23
12.7MM-5M-0.5MM-5590H Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMAL INTERFACE PAD 12.7MM
A15037-004 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TGARD 210,A0 TO-220 0.010"
A15037-004 IC 40720 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A15037-004 NEW 79010 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-05G-114-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT
ATS-21B-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
ATS-13A-50-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
ATS-15B-180-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB
ATS-07B-61-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766
ATS-15H-123-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT
SC5022F-150 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 36 mOhm Max Nonstandard
SC5022F-150 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5022F-150 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC5022F-150 Signal Transformer 46410 1525+ INDUCTOR SMD 15UH 8A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5022F-150 Signal Transformer 56979 2015+ INDUCTOR SMD 15UH 8A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com