Location : Home > A > ATS-15B-28-C2-R0
ATS-15B-28-C2-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
501MCM-ADAF Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 1.7 V ~ 3.6 V 8.9mA Enable/Disable
501MCM-ADAF IC 57970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501MCM-ADAF Silicon Labs 140060 NEW RoHS OSC PROG 2.5NS 20PPM 2X2.5MM FindCores Electronics Inc.
501MCM-ADAF Silicon Labs 98190 2015+ OSC PROG 2.5NS 20PPM 2X2.5MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT1602ACR3-XXS Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 3.75MHz ~ 77.76MHz HCMOS, LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V 4.5mA Standby
SIT1602ACR3-XXS IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT1602ACR3-XXS SiTIME 139390 NEW RoHS OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACR3-XXS SiTIME 98930 2015+ OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
1N2826B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 50W TO204AD
1N2826B MICROSEMI 10000 2013+ 50 Watt Zener Diodes WLParts Electronics ltd
1N2826B MOT 22455 14+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
1N2826B MOTO 29150 2012+ TO-3 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IXFR26N50Q Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 24A ISOPLUS247
IXFR26N50Q IXYS 200 2014+ TO-247 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
IXFR26N50Q IXYS 200 2015+ TO-247 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
IXFR26N50Q STOCK 45290 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
RG 10 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1.2A AXIAL
RG 10 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RG 10 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RG 10 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RG 10 NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SL12HE3_A/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 20V 1.5A DO214AC