Location : Home > A > ATS-15A-91-C1-R0
ATS-15A-91-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-17E-39-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T412
ATS-02E-118-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-11D-184-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766
ATS-11D-40-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T766
ATS-16B-72-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766
H48-2-320-320-0.3-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-2 SHEET 320X320X0.3MM
H48-2-320-320-0.3-0 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-15C-148-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB
504M02QA220 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 220 Ohms, C = 0.50¦ÌF Radial
504M02QA220 789654 13+ fenyang electronics co.,ltd
ATS-09B-176-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB
ATS-02F-45-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
9645.1300 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 2.008" (51.00mm) Natural
PVT-23-Q Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling TAG ELECTRL WARN 5.75"X3" BLK/RD
PVT-23-Q IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PVT-23-Q NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744902115 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15nH Unshielded Thin Film Inductor 300mA 1 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
744902115 STOCK 47050 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
744902115 Wurth 47890 1525+ INDUCTOR THIN FILM 15NH 0603 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744902115 Wurth 62445 1531+ INDUCTOR THIN FILM 15NH 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.