Location : Home > A > ATS-15A-187-C3-R0
ATS-15A-187-C3-R0
ATS-P2-155-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412
ATS-14A-72-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766
SUD50P06-15-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 50A TO-252
SUD50P06-15-GE3 Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SUD50P06-15-GE3 VIS 20210 14-15+ TO-252-2 Nego IC Co.Doris@negoic.com
SUD50P06-15-GE3 VISHAY 2000 16+ TO-252 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ATS-10E-94-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766
ACH32C-101-T001 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 100pF 6A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
ACH32C-101-T001 TDK 14000 14-15+ SMD Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-09A-122-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
ATS-18G-145-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
ATS-07E-126-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT
ATS-02C-19-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT
B84111AB110 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE 10A 250V
B84111AB110 IC 38791 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
B84111AB110 RoHs 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
B84111AB110 STOCK 46840 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
FAR-F5KA-897M50-D4VW-Z Filters SAW Filters FILTER SAW 895.5MHZ EGSM SMD
FAR-F5KA-897M50-D4VW-Z Taiyo Yuden 45900 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
ATS-08A-02-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT
4232-562J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 5.6¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 322mA 2 Ohm Max 2-SMD
4232-562J Electronics 27499 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4232-562J IC 36440 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
4232-562J IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5526R-10 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 420nH Unshielded Wirewound Inductor 2.5mA Nonstandard
5526R-10 Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5526R-10 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
905-14MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.551" (14.00mm) Natural
905-14MM IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1801A Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #2-56 Aluminum 0.187" (4.75mm) 3/16"
1801A Keystone Electronics 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
1801A Keystone Electronics 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1801A Keystone Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd