Location : Home > A > ATS-15A-16-C3-R0
ATS-15A-16-C3-R0
ASG2-LJ-125.000MHZ-513291 Crystals and Oscillators Oscillators 125MHz LVDS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 2.5V 40mA Enable/Disable
ASG2-LJ-125.000MHZ-513291 Abracon LLC 79190 2015+ OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASG2-LJ-125.000MHZ-513291 Abracon LLC 140220 17+/18+ OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASG2-LJ-125.000MHZ-513291 Abracon LLC 57869 2015+ OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASG2-LJ-125.000MHZ-513291 Abracon LLC 99050 2015+ OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT9002AC-43H33SD Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 220MHz HCSL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 80mA Standby
GBPC3506W-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECT BRIDGE GPP 600V 35A GBPCW
GBPC3506W-G Comchip Technology 241790 1538+ RECT BRIDGE GPP 600V 35A GBPCW Alphatek Technology Limited
GBPC3506W-G STOCK 145720 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
JAN1N748D-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35
JAN1N748D-1 MICROSEMI 10000 2013+ SILICON 400 mW ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JAN1N748D-1 MICROSEMI 2000 2013+ SILICON 400 mW ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
1N4753CPE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 1W DO204AL
SGL41-40HE3/96 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO213AB
SGL41-40HE3/96 VISHAY-SEM 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
SGL41-40HE3/96 Vishay/General Semiconductor 8000 2012+ DIODE SCHOTTKY 1A 40V DO-213AB EKT Electronics Co., Ltd
SGL41-40HE3/96 Vishay/General Semiconductor 8000 2012+ DIODE SCHOTTKY 1A 40V DO-213AB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RS2G-M3/5BT Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SW 1.5A 400V 150NS DO214AA
RS2G-M3/5BT IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS2G-M3/5BT NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS1PD-M3/85A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1A DO220AA