Location : Home > A > ATS-15A-06-C2-R0
ATS-15A-06-C2-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-01C-60-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766
STB40NF10T4 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 50A D2PAK
STB40NF10T4 ST 20000 2016+ D2PAK IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
4214NGM Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
4214NGM EBM-Papst Industries Inc 8000 16+ FAN TUBEAXIAL 119X38MM 24VDC SIMEN Electronics Co.,Ltd
4214NGM EBM-Papst Industries Inc 8000 16+ FAN TUBEAXIAL 119X38MM 24VDC Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4214NGM EBM-Papst Industries Inc 8000 16+ FAN TUBEAXIAL 119X38MM 24VDC TPC Global Service Co.Ltd.
ELF-22V025B Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.5A DCR 138 mOhm (Typ)
ELF-22V025B 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-22V025B 39454 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELF-22V025B STOCK 45280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-07F-75-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB
ATS-15A-79-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
ATS-04D-09-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT
ATS-01G-116-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
ATS-05B-156-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB
ATS-10A-171-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766
782763621 Filters Ferrite Beads and Chips 620 Ohm Impedance Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) Surface Mount Signal Line 1.5A 1 Lines 100 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC