Location : Home > A > ATS-14H-176-C1-R0
ATS-14H-176-C1-R0
STF28N60DM2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 21A
ATS-01E-156-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766
BCW60CE6327HTSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 32V 0.1A SOT-23
BCW60CE6327HTSA1 42000 B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
BCW60CE6327HTSA1 30000 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
BCW60CE6327HTSA1 IC 37250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BCW60CE6327HTSA1 NEW 72550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JAN2N1016C Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 150V 7.5A
JAN2N1016C 687946 13+ fenyang electronics co.,ltd
JAN2N1016C 45000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JAN2N1016C IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-12H-63-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412
ATS-07D-76-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB
ATS-11G-117-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
FAR-F6QA-1G5754-H2JC-J Filters SAW Filters FILTER SAW 1.5754GHZ GPS SMD
FAR-F6QA-1G5754-H2JC-J Taiyo Yuden 45200 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
DA1206B601R-10 Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Surface Mount 200mA 4 Lines 350 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
DA1206B601R-10 LAIRD 60000 16+ SMD Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DA1206B601R-10 ROHS 74841 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DA1206B601R-10 STEWARD 13116 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
74F686AP-3%-RC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 6.8¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 1.85 Ohm Max Axial
SC3DM-471 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470¦ÌH Shielded Inductor 420mA 1.9 Ohm Max Nonstandard
SC3DM-471 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC3DM-471 Signal Transformer 46510 NEW RoHS INDUCTOR SMD 470UH 0.014A 100KHZ FindCores Electronics Inc.
SC3DM-471 Signal Transformer 61755 1531+ INDUCTOR SMD 470UH 0.014A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC3DM-471 Signal Transformers 22331 12+ INDUCTOR SMD 470UH 0.014A 100KHZ Evergreen Electronics Co.,Ltd
901-1.000 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 1.000" (25.40mm) 1" Natural
901-1.000 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1955 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #6-32 Brass 1.250" (31.75mm) 1 1/4"