Location : Home > A > ATS-14H-148-C1-R0
ATS-14H-148-C1-R0
ATS-14B-124-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT T766
ATS-14A-117-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
ATS-08A-148-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T766
ATS-16F-85-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB
ATS-05A-05-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
ATS-08F-43-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
ATS-03F-166-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB
ATS-16B-86-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766
MMZ1608F470BTD25 Filters Ferrite Beads and Chips 47 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 500mA 1 Lines 400 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MMZ1608F470BTD25 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMZ1608F470BTD25 NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
827-06 Hardware, Fasteners, Accessories Miscellaneous CCTV DELUXE 6" RISE KNOB SET BLK
827-06 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3240504 Hardware, Fasteners, Accessories Rivets RIVET BLIND 0.236" ALUMINUM
3240504 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
2308-V Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 39¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 11.2A 14 mOhm Max Radial