Location : Home > A > ATS-14E-81-C3-R0
ATS-14E-81-C3-R0
ATS-17G-97-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
2SD2674TL Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 12V 1.5A TSMT3
2SD2674TL ROHM 48500 2012+ SOT23 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
2SD2674TL ROHM Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2SD2674TL ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2SD2674TL Son/ROHM 13000 14-15+ SOT-23 Nego IC Co.Doris@negoic.com
IPU60R2K0C6AKMA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V TO-251
ATS-16F-198-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT
ATS-12A-159-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
ATS-16A-01-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-17E-168-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
ATS-01D-165-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
940-045 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.045" (1.14mm) Natural
902-810 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.810" (20.57mm) Natural