Location : Home > A > ATS-14E-45-C1-R0
ATS-14E-45-C1-R0
NTP5862NG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V TO-220-3
NTP5862NG ON Semiconductor 140070 NEW RoHS MOSFET N-CH 60V TO-220-3 FindCores Electronics Inc.
NTP5862NG ON Semiconductor 157719 15+ MOSFET N-CH 60V TO-220-3 Unitronix Electronics Limited
NTP5862NG ON Semiconductor 242300 1538+ MOSFET N-CH 60V TO-220-3 Alphatek Technology Limited
NTP5862NG ON Semiconductor 798000 1525+ MOSFET N-CH 60V TO-220-3 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ATS-12E-34-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T412
LF1290NP-471 Filters Common Mode Chokes 470¦ÌH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 150 mOhm
LF1290NP-471 785462 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
LF1290NP-471 38879 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
VEMI353A-HA3-GS08 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 3 Channel R = 30 Ohms, C = 37pF 4A 6-WFDFN Exposed Pad
VEMI353A-HA3-GS08 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VEMI353A-HA3-GS08 NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-14D-16-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-06A-80-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
ATS-10B-190-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM R-TAB
ATS-21C-144-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412
ATS-03A-82-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766
907-8MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.315" (8.00mm) Natural
907-8MM IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC4020FH-150 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 4.1A 45 mOhm Max Nonstandard
SC4020FH-150 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC4020FH-150 NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC4020FH-150 Signal Transformer 47150 1525+ INDUCTOR SMD 15UH 4.3A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC4020FH-150 Signal Transformer 57349 2015+ INDUCTOR SMD 15UH 4.3A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
937-080 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.080" (2.03mm) Natural
015003000503 Hardware, Fasteners, Accessories Washers WASHER FLAT RETAINING M3 PLASTIC
2124-V Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1mH Unshielded Toroidal Inductor 1.3A 400 mOhm Max Radial
2124-V 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2124-V Bourns 47490 1525+ INDUCTOR TORD HI AMP 1000UH VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com