Location : Home > A > ATS-14C-45-C1-R0
ATS-14C-45-C1-R0
M252525F Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER 25A 600V SCR CA
M252525F 45455 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
M252525F Crydom Co. 1215 15+ MODULE POWER 25A 600V SCR CA Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
M252525F N/A 7320 2013 module Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AOB254L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 150V 32A TO263
AOB254L AlphaOmega 357 20+PB TO-263D2Pak IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AOB254L AOS 1000000 TO-263 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AOB254L AOS/??? 100000 2021 TO-263 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AOB254L JCW 19999 2022+ TO-263 Nego IC Co.Doris@negoic.com
JAN2N5662 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 200V 2A TO-5
JAN2N5662 MOT 221950 newest for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
JAN2N5662 MOT 37830 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JAN2N5662 MOT 46810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
JAN2N5662 48000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
143-D Fans, Thermal Management Thermal - Accessories PRECISION CLAMP
PLY10AN1521R6R2B Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.6A DCR 300 mOhm
PLY10AN1521R6R2B 456879 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PLY10AN1521R6R2B IC 39072 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
PLY10AN1521R6R2B STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ATS-21F-65-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766
ATS-16H-118-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
ATS-08D-139-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
ATS-17B-43-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T412
7427221 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 166 Ohm @ 100MHz ID 0.551" W x 0.039" H (14.00mm x 1.00mm) OD 0.709" W x 0.197" H (18.00mm x 5.00mm) Length 0.315" (8.00mm)