Location : Home > A > ATS-14B-167-C1-R0
ATS-14B-167-C1-R0
TK25E60X,S1X Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 25A TO-220AB
ATS-19A-94-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T412
36.83MM-33.02MM-25-5590H-05 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets 36.83MM X 33.02MM 1=25/PK
ATS-07D-203-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
1026R-04H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33nH Unshielded Molded Inductor 2A 35 mOhm Max Axial
1026R-04H 38716 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1026R-04H Electronics 26371 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1026R-04H IC 38542 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2150R-03K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 820nH Unshielded Molded Inductor 1.67A 110 mOhm Max Axial
2150R-03K 37994 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2150R-03K Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
2150R-03K Semiconductor 20375 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2150R-03K STOCK 46420 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
9643.8200 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 1.496" (38.00mm) Natural