Location : Home > A > ATS-14A-125-C2-R0
ATS-14A-125-C2-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT3807AC-2-18SM Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Standby
SIT3807AC-2-18SM IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT3807AC-2-18SM SiTIME 139330 NEW RoHS OSC MEMS PROG 1.8V SMD FindCores Electronics Inc.
SIT3807AC-2-18SM SiTIME 56979 2015+ OSC MEMS PROG 1.8V SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AC-2-18SM SiTIME 97950 2015+ OSC MEMS PROG 1.8V SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
501CCJ-ACAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 6.5mA Enable/Disable
501CCJ-ACAG IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501CCJ-ACAG Silicon Labs 140180 NEW RoHS OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM FindCores Electronics Inc.
501CCJ-ACAG Silicon Labs 57829 2015+ OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
501CCJ-ACAG Silicon Labs 98550 2015+ OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DSC-PROG-8101-7050 Crystals and Oscillators Sockets and Insulators KIT 4POS 7.0X5.0 SOCKET DSC8101
DSC-PROG-8101-7050 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DSC-PROG-8101-7050 NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DZ23C4V7-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Arrays DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23
RLZTE-114.7C Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 500MW LLDS
SMZG3795A-E3/5B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 1.5W DO215AA
SMZG3795A-E3/5B IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMZG3795A-E3/5B NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMZG3795A-E3/5B Vishay 232320 1538+ DIODE ZENER 1.5W 18V 10 SMB Alphatek Technology Limited
SMZG3795A-E3/5B Vishay 690900 1525+ DIODE ZENER 1.5W 18V 10 SMB Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MMBZ4694-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23-3
MMBZ4694-HE3-08 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ4694-HE3-08 NEW 78190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RB521CS30L,315 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD882
RB521CS30L,315 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RB521CS30L,315 NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MBR600100CTR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE MODULE 100V 600A 2TOWER
MBR600100CTR IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBR600100CTR NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2A05G-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 2A DO15
2A05G-T Diodes Inc 690100 1525+ RECTIFIER GPP 600V 2.0A DO-15 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2A05G-T IC 37740 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BD135G Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 45V 1.5A TO225AA
BD135G ON 12819 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
BD135G ON Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT 1.5A 45V 12.5W NPN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com