Location : Home > A > ATS-13G-18-C3-R0
ATS-13G-18-C3-R0
JANS2N6193 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 100V 5A TO-39
JANS2N6193 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANS2N6193 SCA? 621853 12+ NewOriginalparts IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
JANS2N6193 N/A 33600 2016 Rohs And New European Union IC Industry Co.
ATS-20F-129-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766
ATS-15H-126-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T766
ATS-13F-106-C2-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT T766
ATS-19E-61-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-19A-138-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
ATS-10E-187-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
ATS-16B-12-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
ATS-10A-147-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766
ATS-12D-08-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-01A-08-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-20A-201-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412
1-21020-0 Hardware, Fasteners, Accessories Nuts NUT,HEX,JAM,HEAVY
ELJ-QE4N7DFA Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.7nH Unshielded Multilayer Inductor 660mA 90 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
ELJ-QE4N7DFA 9000 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
ELJ-QE4N7DFA 36578 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
ELJ-QE4N7DFA Panasonic 42335 1531+ INDUCTOR 4.7NH +-.3NH 0603 SMD Alphatek Technology Limited
ELJ-QE4N7DFA Panasonic 47970 17+/18+ INDUCTOR 4.7NH +-.3NH 0603 SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
5022-821G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 820nH Unshielded Inductor 1.3A 220 mOhm Max 2-SMD
5022-821G Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5022-821G Electronics 25919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5022-821G IC 38390 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
5022-821G STOCK 45550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
744045003 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.3¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 130 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
744045003 IC 36720 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
744045003 STOCK 46880 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
744045003 Wurth 47610 1525+ INDUCTOR WW 3.9UH 1.32A 1812 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744045003 Wurth 57579 2015+ INDUCTOR WW 3.9UH 1.32A 1812 SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com