Location : Home > A > ATS-13F-75-C1-R0
ATS-13F-75-C1-R0
ATS-13H-105-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT
ATS-13F-160-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T766
AOC2413 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 8V 3.5A 4WLCSP
AOC2413 ALPHA 989000 16+ROHS QFN4 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
DLW5AHN402SQ2L Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 4 kOhm @ 100MHz 200mA DCR 3 Ohm
DLW5AHN402SQ2L MURATA 1000 16+ SMD Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DLW5AHN402SQ2L MURATA 10098 14-15+ SMD Nego IC Co.Doris@negoic.com
DLW5AHN402SQ2L MURATA 3200 17+ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-06C-97-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
ATS-10F-51-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB
ATS-01B-79-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
ATS-17C-166-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
ATS-18D-203-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
ATS-17B-142-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
BLM18AG471SH1D Filters Ferrite Beads and Chips 470 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount 550mA 1 Lines 350 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BLM18AG471SH1D 39946 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BLM18AG471SH1D MURATA 684000 YARRA SEMI PTY LTD.
BLM18AG471SH1D MURATA 1856000 14+ SMD Philchip Electronics Co.,Ltd.
BLM18AG471SH1D MURATA 680000 STOCK Morechip Enterprise Co., Ltd.
904-4MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.157" (4.00mm) Natural
904-4MM IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
913-750 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.750" (19.05mm) 3/4" Natural