Location : Home > A > ATS-13E-196-C1-R0
ATS-13E-196-C1-R0
L37-3L-100-100-1.0-1A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-3 SHEET 100X100X1MM W/ADH
B140-E3/61T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO214AC
B140-E3/61T ROHSPb 58952 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B140-E3/61T Vishay 139390 NEW RoHS DIODE SCHOTTKY 1A 40V SMA FindCores Electronics Inc.
B140-E3/61T Vishay 241620 1538+ DIODE SCHOTTKY 1A 40V SMA Alphatek Technology Limited
ATS-12E-116-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT
ATS-15C-62-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
ATS-10A-193-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766
ATS-10F-154-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
ATS-03F-44-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
ATS-15F-167-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
FMAD-0937-8010 Filters Power Line Filter Modules FMAD INPUT FILTER 80A
005419059914 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #8 Polystyrene 0.118" (3.00mm) Black
913-13MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.512" (13.00mm) Natural