Location : Home > A > ATS-13C-45-C3-R0
ATS-13C-45-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SKI07074 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 75V 85A TO-263
SKI07074 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SKI07074 NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-15F-196-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT T766
SI7112DN-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 11.3A 1212-8
SI7112DN-T1-E3 649652 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SI7112DN-T1-E3 VISHAY 38920 16+ 16+ Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SI7112DN-T1-E3 VISHAY 26239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SI7112DN-T1-E3 VISHAY 38484 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BCP68-25,135 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 20V 1A SOT223
BCP68-25,135 39294 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
BCP68-25,135 IC 38282 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BCP68-25,135 STOCK 47100 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-08A-188-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB
ATS-02C-124-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT T412
ATS-19A-79-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
ATS-08D-166-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
ATS-11A-57-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
CDEP85NP-R45MC-50 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 450nH Shielded Wirewound Inductor 17A 3.4 mOhm Max Nonstandard
CDEP85NP-R45MC-50 IC 39190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDEP85NP-R45MC-50 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDEP85NP-R45MC-50 Sumida 51400 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
SRS-1-1.055 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 PVC 1.055" (26.80mm) Gray
SRS-1-1.055 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SRS-1-1.055 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SWS0230A Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 Nylon 0.500" (12.70mm) 1/2" Natural
SWS0230A IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SWS0230A NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4922R-15L Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 2.11A 89 mOhm Max Nonstandard
4922R-15L API Delevan 47450 1525+ INDUCTOR 15UH POWER SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4922R-15L Electronics 26429 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4922R-15L STOCK 43250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
S34582 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150¦ÌH Unshielded Inductor 450mA 300 mOhm Max Nonstandard
S34582 40136 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
S34582 IC 36780 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
S34582 Newava 57179 2015+ INDUCTOR 150UH 0.45A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com