Location : Home > A > ATS-13A-79-C3-R0
ATS-13A-79-C3-R0
2N3421 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 80V TO39
2N3421 39526 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
ATS-20H-83-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
9360002-307 Fans, Thermal Management Thermal - Thermoelectric, Peltier Modules MS3,119,20,15,22,W8
ATS-21A-203-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-05A-61-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-10B-116-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT
ATS-20G-175-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB
4395 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M3x0.5 Brass 0.197" (5.00mm)
4395 AGERE 3 13-14+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
4395 Distributor 181870 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
4395 18459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
4395 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
902-130 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.130" (3.30mm) Natural
9310-44 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 265mA 2.5 Ohm Max Axial
9310-44 Bourns 41765 1531+ CHOKE RF MOLDED 22UH 10 Alphatek Technology Limited
9310-44 Bourns 46830 17+/18+ CHOKE RF MOLDED 22UH 10 FindCores Electronics Co.,Ltd.