Location : Home > A > ATS-13A-146-C2-R0
ATS-13A-146-C2-R0
NUF6106FCT1G Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 100 Ohms, C = 21pF (Total) 15-WFBGA, FCBGA
NUF6106FCT1G 654798 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ATS-04G-138-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
ATS-04F-177-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB
ATS-07D-114-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT
5500.2073 Filters Power Line Filter Modules FILTER LINE PWR MED 10A QC SCREW
5500.2073 IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RF1391C Filters SAW Filters SAW FILTER 433.42MHZ SM5050-8
RF1391C 38035 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
4564-822K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 8.2mH Unshielded Inductor 50mA 26 Ohm Max Radial
4564-822K API Delevan 42375 1531+ INDUCTOR RF 8.2mH 10 RADIAL Alphatek Technology Limited
4564-822K API Delevan 57799 2015+ INDUCTOR RF 8.2mH 10 RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4564-822K Electronics 25839 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
005471000014 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #10 Polystyrene 0.984" (25.00mm) Natural
907-1.125 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 1.125" (28.58mm) 1 1/8" Natural
907-1.125 IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
903-130 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.130" (3.30mm) Natural