Location : Home > A > ATS-13A-12-C1-R0
ATS-13A-12-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-15A-186-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T766
ATS-20E-162-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T412
ATS-07G-31-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM
ACM-0603-900-T Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohm @ 100MHz 500mA DCR 145 mOhm
ACM-0603-900-T Abracon 30620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
ACM-0603-900-T Abracon 30870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
ACM-0603-900-T Abracon 31170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
ACM-0603-900-T ABRACON 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
ATS-13D-124-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT
ATS-04B-139-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-03G-74-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
ATS-20H-195-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT T412
LFL211G96TC1A042 Filters RF Filters SIGNAL CONDITIONING
LFL211G96TC1A042 37535 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
LFL211G96TC1A042 ELECTRONIC 25190 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LFL211G96TC1A042 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
74279209 Filters Ferrite Beads and Chips 1.2 kOhm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount Signal Line 200mA 1 Lines 550 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC