Location : Home > A > ATS-12H-125-C1-R0
ATS-12H-125-C1-R0
IRLB4030PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 180A TO-220AB
IRLB4030PBF International Rectifier 8000 2012+ MOSFET N-CH 100V 180A TO-220AB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-15F-152-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-14B-124-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT T766
ATS-06E-141-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
385016-04 IC 56780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSM1F-402Z-05B Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 4000pF 5A 3-PSM
PSM1F-402Z-05B Spectrum Advanced Specialty Pr 42500 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
ATS-07A-203-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-06E-58-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
ATS-07B-142-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB
BF1835-9 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 174 Ohm @ 100MHz ID 0.354" Dia (9.00mm) OD 0.732" Dia (18.60mm) Length 1.380" (35.20mm)
BF1835-9 Delevan 53388 15+ New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
BF1835-9 ROHSPb 58952 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-P1-204-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT
742792037 Filters Ferrite Beads and Chips 330 Ohm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount Signal Line 2A 1 Lines 80 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
742792037 567948 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
742792037 567948 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
742792037 STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
S1210R-104J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100¦ÌH Shielded Inductor 127mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
S1210R-104J Delevan 500 15+ 15+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
S1210R-104J NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
S1210R-181J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 180nH Shielded Inductor 934mA 220 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
S1210R-181J Delevan 500 15+ 15+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
S1210R-181J NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
904-030 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.030" (0.76mm) Natural
904-030 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
904-030 IC 59550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9190-7 Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts MACHINE SCREW BINDING COMB 6-32
8230-32 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.3¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 850 mOhm Max Axial
8230-32 Bourns 47850 1525+ CHOKE RF CONFORMAL COATED 3.3UH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8230-32 Bourns 57699 2015+ CHOKE RF CONFORMAL COATED 3.3UH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8230-32 IC 37350 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
744053120 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 1.46A 80 mOhm Max 2323 (5858 Metric)
744053120 36655 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
744053120 STOCK 46610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
744053120 Wurth 10580 2014+ INDUCTOR POWER 12UH 1.46A SMD Ameyic Electronics Limited
744053120 Wurth 62575 1531+ INDUCTOR POWER 12UH 1.46A SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.