Location : Home > A > ATS-12G-33-C3-R0
ATS-12G-33-C3-R0
NTB5405NT4G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 116A D2PAK
NTB5405NT4G O 14000 14-15+ D2-PAK Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-21E-39-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T412
ATS-03G-33-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T766
ATS-18F-99-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T766
ATS-50250G-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 25MM X 25MM X 12.5MM
ATS-07C-193-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766
ATS-17A-56-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412
ATS-06B-199-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT T766
LCBSA-3-10-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.625" (15.88mm) 5/8"
LCBSA-3-10-01 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LCBSA-3-10-01 NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
330-085 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Mount Capacitors Rectangular 0.120" (3.05mm) Natural
330-085 Bivar 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
330-085 Bivar 80,000 2013+ Capacitor Hardware 0.2in x 0.085in EKT Electronics Co., Ltd
330-085 Bivar 80,000 2013+ Capacitor Hardware 0.2in x 0.085in Global Thunder Electronics Co.,Ltd