Location : Home > A > ATS-12G-207-C2-R0
ATS-12G-207-C2-R0
CMPTH81 TR Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS PNP 20V 50MA SOT23
ATS-18E-90-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB
ATS-20H-51-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412
ATS-07E-33-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T412
ATS-14E-32-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM T766
ATS-12B-03-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT
ATS-12F-02-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT
ATS-17H-49-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
LPV1823-250KL Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 25¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 6A 22 mOhm Max Radial
LPV1823-250KL 765489 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LPV1823-250KL Bourns 57739 2015+ IND PWR RAD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LPV1823-250KL NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
005156059905 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Acetal 0.472" (12.00mm) Black
8442G Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #8-32 Nylon 1.000" (25.40mm) 1" Natural
8442G RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
937-145 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.145" (3.68mm) Natural
937-145 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9130-26 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.8¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial
9130-26 Bourns 41515 1531+ CHOKE RF MOLDED 1.8UH 10 Alphatek Technology Limited
9130-26 Bourns 41515 1531+ CHOKE RF MOLDED 1.8UH 10 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
9130-26 Bourns 46330 1525+ CHOKE RF MOLDED 1.8UH 10 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
9130-26 Bourns 46330 17+/18+ CHOKE RF MOLDED 1.8UH 10 FindCores Electronics Co.,Ltd.
MILS1812-822K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 8.2¦ÌH Shielded Inductor 372mA 1.44 Ohm Max Nonstandard
MILS1812-822K N/A 85620 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MILS1812-822K Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
7447797250 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.5¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 8.4A 10.2 mOhm Max Nonstandard
7447797250 Wurth 46970 1525+ INDUCTOR POWER 2.5UH 8.4A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7447797250 Wurth 46970 NEW RoHS INDUCTOR POWER 2.5UH 8.4A SMD FindCores Electronics Inc.
7447797250 Wurth 57259 2015+ INDUCTOR POWER 2.5UH 8.4A SMD Unitronix Electronics Limited
7447797250 Wurth 61985 1531+ INDUCTOR POWER 2.5UH 8.4A SMD Alphatek Technology Limited