Location : Home > A > ATS-12F-147-C1-R0
ATS-12F-147-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-17F-147-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766
ATS-13E-22-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T412
VCD105-08IO7 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MOD THYRISTOR 800V 105A ECO-PAC2
VCD105-08IO7 789465 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
VCD105-08IO7 37454 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BSS138P,215 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 360MA TO-236AB
BSS138P,215 IC 38980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BSS138P,215 NXP 157199 15+ MOSFET N-CH 60V 360MA TO-236AB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BSS138P,215 NXP 802600 1525+ MOSFET N-CH 60V 360MA TO-236AB Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-03D-170-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412
ATS-13G-49-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
ATS-21A-191-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X30MM R-TAB
ATS-20H-75-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
10VSK7M Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE RFI .250 10A
10VSK7M Electronics 25501 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
10VSK7M IC 37252 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
10VSK7M STOCK 46480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-17A-79-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB
1641R-564J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560¦ÌH Shielded Molded Inductor 90mA 10.5 Ohm Max Axial
1641R-564J 39796 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1641R-564J Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
1641R-564J Semiconductor 21263 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1641R-564J STOCK 43750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
26 Hardware, Fasteners, Accessories Rivets EYELET 0.187" BRASS TIN PLATED
26 Electronics 25209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
26 37544 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
9310-07 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Unshielded Wirewound Inductor 1.22A 135 mOhm Max Axial
9310-07 Bourns 47590 1525+ CHOKE AXIAL MOLDED RENXIM Electronics Co.,Ltd.
9310-07 Bourns 47590 17+/18+ CHOKE AXIAL MOLDED FindCores Electronics Co.,Ltd.
9310-07 Bourns 62295 1531+ CHOKE AXIAL MOLDED Alphatek Technology Limited
9310-07 Bourns 62295 1531+ CHOKE AXIAL MOLDED AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
S0603-68NH3B Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
S0603-68NH3B API Delevan Inc 105000 n/a INDUCTOR RF .068 UH 3 SMD Hongkong Inductors Limited
S0603-68NH3B NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SP1812R-272J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.7¦ÌH Shielded Inductor 1.11A 160 mOhm Max Nonstandard
SP1812R-272J API Delevan Inc 178000 n/a INDUCTOR PWR SHIELDED 2.7 UH 5 Hongkong Inductors Limited
SP1812R-272J NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SP1812R-272J IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC1608F-680 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
SC1608F-680 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC1608F-680 Signal Transformer 42335 1531+ INDUCTOR SMD 68UH 0.40A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC1608F-680 Signal Transformer 47970 1525+ INDUCTOR SMD 68UH 0.40A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC1608F-680 Signal Transformer 57759 2015+ INDUCTOR SMD 68UH 0.40A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC104-390 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 39¦ÌH Unshielded Inductor 1.68A 151 mOhm Max Nonstandard
SC104-390 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC104-390 Signal Transformer 41745 1531+ INDUCTOR SMD 39UH 1.20A 2.52MHZ Alphatek Technology Limited
SC104-390 Signal Transformer 46790 17+/18+ INDUCTOR SMD 39UH 1.20A 2.52MHZ FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC104-390 Signal Transformers 14700 12+ INDUCTOR SMD 39UH 1.20A 2.52MHZ Evergreen Electronics Co.,Ltd