Location : Home > A > ATS-12F-140-C3-R0
ATS-12F-140-C3-R0
FCH76N60NF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 72.8A TO247-3
FCH76N60NF 789456 13+ fenyang electronics co.,ltd
FCH76N60NF 45578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
FCH76N60NF Fairchild 691900 1525+ MOSFET N-CH 600V 72.8A TO247-3 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IRF6620TRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 27A DIRECTFET
IRF6620TRPBF IR 183070 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRF6620TRPBF IR 38654 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRF6620TRPBF Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-16G-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
F1892HD600 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 90A 240VAC
F1892HD600 39024 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
F1892HD600 IR 220 15+ Module¡¡new &original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
STH185N10F3-6 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6
STH185N10F3-6 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STH185N10F3-6 STMicroelectronics 39684 NEW RoHS MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6 FindCores Electronics Inc.
STH185N10F3-6 STMicroelectronics 41915 1516+ MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6 Alphatek Technology Limited
STH185N10F3-6 STMicroelectronics 57339 1415+ MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS-01H-32-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM T766
ATS-16E-81-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB
ATS-10B-155-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB
9774120360R Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded M3x0.5 Steel 0.472" (12.00mm)
9774120360R IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2100HT-330-V Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33¦ÌH Shielded Toroidal Inductor 6.1A 31 mOhm Max Radial
2100HT-330-V Bourns 46790 1525+ INDUCTOR TOROID 33UH 15 VERT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2100HT-330-V Bourns 46790 1525+ INDUCTOR TOROID 33UH 15 VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2100HT-330-V Bourns 57169 2015+ INDUCTOR TOROID 33UH 15 VERT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
S0603-68NH2E Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
S0603-68NH2E API Delevan Inc 113000 n/a INDUCTOR RF .068 UH 3 SMD Hongkong Inductors Limited
S0603-68NH2E IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4501-132M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 200¦ÌH Shielded Toroidal Inductor 450mA 750 mOhm Max Nonstandard
4501-132M API Delevan 48010 1525+ TOROID PWR LOW PROFILE 200UH SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4501-132M API Delevan 57779 2015+ TOROID PWR LOW PROFILE 200UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4501-132M IC 38980 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4501-132M STOCK 43220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1945-11F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18¦ÌH Unshielded Molded Inductor 460mA 1.4 Ohm Max Axial
1945-11F Electronics 25290 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1945-11F IC 37411 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1945-11F STOCK 43170 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2890-39K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Unshielded Molded Inductor 325mA 1.85 Ohm Max Axial
2890-39K API Delevan 48050 1525+ COIL RF 68UH MOLDED UNSHIELDED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2890-39K Electronics 26629 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
C-17X Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5H Unshielded Wirewound Inductor 300mA 40 Ohm Nonstandard