Location : Home > A > ATS-12E-64-C3-R0
ATS-12E-64-C3-R0
IPB017N06N3 G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 180A TO263-7
IPB017N06N3 G 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IPB017N06N3 G IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPB017N06N3 G INF 900 12+ SOT263-7 Protec Engineering (S) Pte Ltd
IPB017N06N3 G Infineon Technologies 157199 15+ MOSFET N-CH 60V 180A TO263-7 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS-54210W-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 21MM X 21MM X 24.5MM
AON6278 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 80V 34A 8DFN
AON6278 AlphaOmega 357 20+PB 8-DFN5x6 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AON6278 AOS 10000 2022+ DFN5X6 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-07D-69-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412
L37-3S-640-320-0.5-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-3 SHEET 640X320X0.5MM
L37-3S-640-320-0.5-0 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-11D-148-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB
ACF321825-102-TD01 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel 300mA 1210 (3225 Metric), 3 PC Pad
ACF321825-102-TD01 TDK 25600 12+ 1210 IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ACF321825-102-TD01 TDK 12400 14-15+ SMD Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-03D-06-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
ATS-07E-43-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
MMZ1005S800AT000 Filters Ferrite Beads and Chips 80 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 500mA 1 Lines 120 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MMZ1005S800AT000 . 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMZ1005S800AT000 ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMZ1005S800AT000 STOCK 42950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0925-123K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Shielded Molded Inductor 122mA 3 Ohm Max Axial
0925-123K API Delevan 46670 1525+ COIL RF 12UH MOLDED SHIELDED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0828777 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID/RATINGS 1.06"X0.59" WHT
PPM-9 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.25" 25PC