Location : Home > A > ATS-12D-79-C2-R0
ATS-12D-79-C2-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-08G-23-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412
ATS-10H-02-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT
ATS-03D-145-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766
ATS-10A-144-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412
ATS-13A-52-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412
4232-123K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 189mA 5.8 Ohm Max Nonstandard
4232-123K API Delevan 56959 2015+ INDUCTOR TEMP STABLE 12UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4232-123K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4232-123K IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2727-01G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 420mA 1.1 Ohm Max Radial