Location : Home > A > ATS-12D-201-C1-R0
ATS-12D-201-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M254042 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER 40A 600V AC SWITCH
M254042 687549 13+ fenyang electronics co.,ltd
M254042 21433 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
M254042 Crydom Co. 1629 15+ MODULE POWER 40A 600V AC SWITCH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M254042 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKH26/14 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE THYRISTOR 27A ADD-A-PAK
VS-VSKH26/14 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKH26/14 NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-10A-205-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X6MM XCUT
ATS-01D-120-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
ATS-07A-100-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM R-TAB
ATS-04F-75-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
ATS-12D-77-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T766
ACML-0805-800-T Filters Ferrite Beads and Chips 80 Ohm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount 1A 1 Lines 100 mOhm DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
ACML-0805-800-T ABRACON 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
742792631 Filters Ferrite Beads and Chips 240 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 200mA 1 Lines 400 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC