Location : Home > A > ATS-12D-172-C1-R0
ATS-12D-172-C1-R0
TG2030-100-100-3.0-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TG2030 SHEET 100X100X3MM
TG2030-100-100-3.0-0 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
120229 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks FLAT HEATPIPE 12W 5X1X100MM
SC-02-20JS Filters Common Mode Chokes 1mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 100 mOhm