Location : Home > A > ATS-12B-164-C1-R0
ATS-12B-164-C1-R0
ATS-03C-104-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
FDMS7682 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 22A POWER56
FDMS7682 45578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
FDMS7682 Fairchild 157449 15+ MOSFET N-CH 30V 22A POWER56 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FDMS7682 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDMS7682 FAIRCHILD 12500 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
ATS-15H-190-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T412
ATS-16A-90-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T412
ATS-07C-13-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
ATS-03C-194-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-05B-03-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT
ATS-16A-176-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766
ATS-02B-199-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT T766
ATS-21H-171-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412
HI2220T101R-10 Filters Ferrite Beads and Chips 100 Ohm Impedance Ferrite Bead 2220 (5650 Metric) Surface Mount Power, Signal Line 6A 1 Lines 6 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
HI2220T101R-10 LAIRD-SIGN 32000 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
HI2220T101R-10 ROHS 81054 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1812-561K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Unshielded Inductor 409mA 1.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)