Location : Home > A > ATS-12B-07-C3-R0
ATS-12B-07-C3-R0
2SC5087YTE85LF Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS RF NPN 7GHZ 80MA SMQ
2SC5087YTE85LF IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-07B-141-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
ATS-14A-159-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
ATS-04F-197-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
ATS-P2-142-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
ATS-11G-149-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
ATS-18F-79-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
ATS-08B-168-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB
B82442A1394J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 390¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 4.64 Ohm Max 2-SMD
B82442A1394J ?EPCOS Original 120,000 2012+ New & Original Parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
B82442A1394J Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B82442A1394J Semiconductor 21243 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
B82442A1394J STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
18023-5 Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts SCREW,CAP,SOCKET HEAD
18023-5 IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
784770102 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1mH Shielded Wirewound Inductor 720mA 1.2 Ohm Max Nonstandard