Location : Home > A > ATS-12A-33-C3-R0
ATS-12A-33-C3-R0
ATS-20A-66-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
ATS-20A-84-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM R-TAB T412
AON6424 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 11A 8DFN
AON6424 AOS 459210 2014+ DFN5x6 ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
AON6424 AOS 157279 15+ MOSFET N CH 30V 41A DFN5X6 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AON6424 AOS 799700 1525+ MOSFET N CH 30V 41A DFN5X6 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SI2306BDS-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 3.16A SOT23-3
SI2306BDS-T1-GE3 N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI2306BDS-T1-GE3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI2306BDS-T1-GE3 SIX 50000 2015+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SI2306BDS-T1-GE3 SIX 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ATS-16G-97-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
CER0687A Filters Ceramic Filters CERAMIC FILTER
CER0687A IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CER0687A NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-20F-195-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT
ATS-11C-76-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB
ATS-07G-79-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
ATS-03H-172-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
ATS-10B-200-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
BK1005HM121-TV Filters Ferrite Beads and Chips 120 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount 300mA 1 Lines 180 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BK1005HM121-TV IC 38050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BK1005HM121-TV NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BLM15PX601SN1D Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Power Line 900mA 1 Lines 230 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BLM15PX601SN1D 70000 mail:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
BLM15PX601SN1D 330089 NEW+ N/A Morechip Enterprise Co., Ltd.
BLM15PX601SN1D IC 37770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0364300000 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail G Section 1.299" W x 0.630" H (33.00mm x 16.00mm) Unslotted Copper 78.740" (2000.00mm)