Location : Home > A > ATS-12A-156-C2-R0
ATS-12A-156-C2-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
STN9360 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 600V 0.5A SOT-223
STN9360 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STN9360 STMICROELECTRONICS 1000 13+ 13+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
ATS-15B-90-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T412
ATS-21H-210-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X12MM XCUT T412
ATS-14F-57-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
ATS-15A-145-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
ATS-09F-44-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
742792902 Filters Ferrite Beads and Chips 565 Ohm Impedance Ferrite Bead 2-SMD, J-Lead Surface Mount 8A 1 Lines 12 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC