Location : Home > A > ATS-12A-152-C1-R0
ATS-12A-152-C1-R0
VVZ70-12IO7 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules RECT BRIDGE 3PH 1200V FO-T-A
VVZ70-12IO7 IC 38340 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
VVZ70-12IO7 N/A 78000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VVZ70-12IO7 Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-19E-35-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X5.84MM
ATS-19G-159-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
L37-3F-320-320-0.25-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-3 SHEET 320X320X0.25MM
ATS-14C-48-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T766
ATS-02H-194-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
ATS-06D-11-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
ATS-19B-172-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766
BF3024 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 103 Ohm @ 100MHz ID 0.449" Dia (11.40mm) OD 1.200" Dia (30.50mm) Length 0.945" (24.00mm)