Location : Home > A > ATS-12A-11-C1-R0
ATS-12A-11-C1-R0
06015VA-12L-AT-00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN 12VDC 60X15MM TACH
06015VA-12L-AT-00 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MJD50T4 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 400V 1A DPAK
MJD50T4 ELECTRONIC 27421 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
MJD50T4 IC 36320 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MJD50T4 N/A 85620 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
F1891DH400 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 90A 120VAC
F1891DH400 Crydom Co. 2150 NEW RoHS MODULE SCR/DIODE 90A 120VAC FindCores Electronics Inc.
F1891DH400 Crydom Co. 2850 15+ MODULE SCR/DIODE 90A 120VAC Alphatek Technology Limited
F1891DH400 Crydom Co. 8000 2012+ MODULE SCR/DIODE 90A 120VAC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
F1891DH400 N/A 7320 2013 module Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-17C-54-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
8-1542007-9 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks 27MM HS ASSY ULTEM CLIP
8-1542007-9 IC 56130 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-06E-01-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
ATS-05A-55-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412
ATS-17D-73-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
ATS-18D-89-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM R-TAB
ATS-12G-123-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT
ECS-D480A Filters SAW Filters SAW FILTER 480.0MHZ
ECS-D480A brenda@hon 88740 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ECS-D480A Electronics 26590 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-D480A IC 36782 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
MMZ1005A601ET000 Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 300mA 1 Lines 850 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MMZ1005A601ET000 N/A 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMZ1005A601ET000 Semiconductor 21873 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
PM104SH-2R5-RC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.5¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 6.1A 12.5 mOhm Max Nonstandard
PM104SH-2R5-RC 14679 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PM104SH-2R5-RC 38766 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PM104SH-2R5-RC N/A 75000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
702916000 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Screw Mount Nylon 0.177" (4.50mm)
9130-12 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470nH Unshielded Wirewound Inductor 650mA 350 mOhm Max Axial
9130-12 JW Miller A Bourns Company 12545 12+ CHOKE RF MOLDED .47UH 10 Evergreen Electronics Co.,Ltd
9130-12 J.W. Miller 89100 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PM3316-6R8M-RC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 6.8¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 3.4A 30 mOhm Nonstandard
PM3316-6R8M-RC 39396 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PM3316-6R8M-RC Bourns 57109 2015+ 2015+ Unitronix Electronics Limited
PM3316-6R8M-RC Distributor 171810 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
PM3316-6R8M-RC STOCK 46630 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SC104B-120 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Unshielded Inductor 3.2A 61 mOhm Max Nonstandard
SC104B-120 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC104B-120 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC104B-120 Signal Transformer 46910 1525+ INDUCTOR SMD 12UH 2.13A 2.52MHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC104B-120 Signal Transformer 57229 2015+ INDUCTOR SMD 12UH 2.13A 2.52MHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com