Location : Home > A > ATS-12A-104-C2-R1
ATS-12A-104-C2-R1
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TIP42CN Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 100V 6A TO-220
TIP42CN STOCK 162590 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-18C-186-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T766
ELF-18D419 Filters Common Mode Chokes 1.5mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.4A DCR 76 mOhm (Typ)
ELF-18D419 865497 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ELF-18D419 IC 38040 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ELF-18D419 NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-18D419 STOCK 46110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ATS-07A-72-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766
51-359-051 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel C = 1.4¦ÌF 10A Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets
51-359-051 Spectrum Advanced Specialty Pr 93200 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
ATS-18C-118-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-14B-12-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
ATS-03D-204-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412
ATS-10B-130-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT
SRS-1-240 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 PVC 0.240" (6.10mm) Gray
SRS-1-240 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SRS-1-240 NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
38H501C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 500nH Unshielded Wirewound Inductor 12.5A 3.7 mOhm Max Nonstandard
38H501C IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
38H501C Murata 42315 1531+ INDUCTOR 0.50UH 12.5A SMD Alphatek Technology Limited
38H501C Murata 47930 1525+ INDUCTOR 0.50UH 12.5A SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
38H501C Murata 57739 2015+ INDUCTOR 0.50UH 12.5A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
907-12MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.472" (12.00mm) Natural
907-12MM IC 59590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7676 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #6-32 Ceramic 2.000" (50.80mm) 2"