Location : Home > A > ATS-11H-145-C3-R0
ATS-11H-145-C3-R0
ATS-14F-135-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X20MM XCUT
ATS-06A-96-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T412
STF7N95K3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 950V 7.2A TO220FP
STF7N95K3 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STF7N95K3 ST 1382 12+ TO-220FP Evergreen Electronics Co.,Ltd
STF7N95K3 STMicroelectronics 139570 NEW RoHS MOSFET N-CH 950V 7.2A TO220FP FindCores Electronics Inc.
STF7N95K3 STMicroelectronics 157219 15+ MOSFET N-CH 950V 7.2A TO220FP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CM6149-684 Filters Common Mode Chokes 680¦ÌH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 170 mOhm
CM6149-684 38154 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CM6149-684 Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
CM6149-684 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CM6149-684 STOCK 46080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-15A-76-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
ATS-19B-80-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
ATS-10A-09-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
ATS-03E-153-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
PM74S-150N Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 1.39A 80 mOhm Max Nonstandard
PM74S-150N Bourns 42095 1531+ INDUCTOR SHLD 15UH -15/+25 SMT Alphatek Technology Limited
PM74S-150N Bourns 42095 1531+ INDUCTOR SHLD 15UH -15/+25 SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PM74S-150N IC 38002 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
PM74S-150N N/A 75000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
9250-107 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100mH Shielded Wirewound Inductor 11mA 678 Ohm Max Axial
9250-107 Bourns 46870 1525+ CHOKE RF MOLDED 100000UH FERRITE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com