Location : Home > A > ATS-11C-79-C1-R0
ATS-11C-79-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RTQ020N03TR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 2A TSMT6
RTQ020N03TR R 72303 14-15+ TSOP6 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-02A-94-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T412
IPW60R045CP Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 60A TO-247
IPW60R045CP inf 5888 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IPW60R045CP IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPW60R045CP INFINEON 17776 11+/2011+P TO-247/TO247-3/TO-247-3 futuro trade ltd.
IPW60R045CP NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMT-02302 Filters Common Mode Chokes 2mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3A DCR 100 mOhm
CMT-02302 7984566 13+ fenyang electronics co.,ltd
CMT-02302 7984566 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CMT-02302 NEW 97690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-02D-140-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
ATS-05A-158-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
ATS-01E-44-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
5500.2642.07 Filters Power Line Filter Modules FMAB NEO FILTER 1PH 1ST 6A 250VA
BLM15HD102SH1D Filters Ferrite Beads and Chips 1 kOhm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 250mA 1 Lines 1.25 Ohm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BLM15HD102SH1D IC 37900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BLM15HD102SH1D Murata 10000 Gagyo Electronics
BLM15HD102SH1D NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-15B-79-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB
511R-34J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.6¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 325mA 2.15 Ohm Max Axial
511R-34J Electronics 27581 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
511R-34J IC 36470 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
511R-34J IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5526-2 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 111nH Unshielded Wirewound Inductor 3.5mA Nonstandard
5526-2 API 25000 12+ INDUCTOR AIR CORE 111NH SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
5526-2 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
940-555 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.555" (14.10mm) Natural
940-555 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PMS 102 0075 SL Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts MACHINE SCREW PAN SLOTTED 10-32
PMS 102 0075 SL B&F Fastener Supply 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
PMS 102 0075 SL B&F Fastener Supply 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
PMS 102 0075 SL NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1840-16F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.7¦ÌH Unshielded Molded Inductor 525mA 1.1 Ohm Max Axial
1840-16F Distributor 101190 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1840-16F IC 38651 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1840-16F STOCK 43070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1840-16F STOCK 43070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5022-911G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 910nH Unshielded Inductor 1.24A 240 mOhm Max 2-SMD