Location : Home > A > ATS-11B-19-C2-R0
ATS-11B-19-C2-R0
SIT9120AC-2B-25E Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 25MHz ~ 212.5MHz LVDS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 69mA Enable/Disable
SIT9120AC-2B-25E IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT9120AC-2B-25E NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510RBA-BBAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 125MHz ~ 169.999MHz CMOS, Dual (In-Phase) XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 26mA Enable/Disable
510RBA-BBAG IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510RBA-BBAG Silicon Labs 139960 NEW RoHS OSC PROG 1.8V CMOS 25PPM 3.2X5MM FindCores Electronics Inc.
510RBA-BBAG Silicon Labs 57609 2015+ OSC PROG 1.8V CMOS 25PPM 3.2X5MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
510RBA-BBAG Silicon Labs 98190 2015+ OSC PROG 1.8V CMOS 25PPM 3.2X5MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MMSZ5226ET1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
MMSZ5226ET1G ON Semiconductor 241820 1538+ DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD-123 Alphatek Technology Limited
MMSZ5226ET1G ON Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
JANTX1N4487D Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 1.5W DO41
AO5401E Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 0.5A SC89-3L
AO5401E AO/??? 100000 2021 SOT-416SOT-523 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AO5401E AO/??? 357000 2020+ SOT-416SOT-523 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
FDC2612_F095 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 1.1A 6-SSOT
FDC2612_F095 Fairchild 156929 15+ MOSFET N-CH 200V 1.1A 6-SSOT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FDC2612_F095 Fairchild 684300 1525+ MOSFET N-CH 200V 1.1A 6-SSOT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FDC2612_F095 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDC2612_F095 NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N4150 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 200MA DO35