Location : Home > A > ATS-11A-85-C3-R0
ATS-11A-85-C3-R0
2SD1857ATV2Q Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 160V 1.5A ATV
2SD1857ATV2Q IC 37031 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2SD1857ATV2Q STOCK 43600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-12B-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
VSKHF200-12HK Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR MOD PWR 1200V 200A MAGNAPAK
VSKHF200-12HK 789465 13+ fenyang electronics co.,ltd
VSKHF200-12HK 7894 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
VSKHF200-12HK IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VSKHF200-12HK N/A 7320 2013 module Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
16-60-003-01 Fans, Thermal Management Thermal - Liquid Cooling SPACER BLOCK/PLATE
16-60-003-01 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPVOU-0.100-01-0816 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMAL GAPPAD .100 8X16""
GPVOU-0.100-01-0816 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-13B-46-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
ATS-17A-144-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412
ATS-09F-62-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
74275813 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 200 Ohm @ 100MHz ID 0.335" Dia (8.50mm) OD 0.944" Dia (24.00mm) Length 1.543" (39.20mm)