Location : Home > A > ATS-11A-200-C3-R0
ATS-11A-200-C3-R0
2SK3003 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V TO-220F
2SK3003 SANKEN 30000 2007+ TO-220 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
2SK3003 SANKEN 30000 2007+ TO-220 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
2SK3003 SANKEN 30000 2007+ TO-220 Andy (International) Electronics Ltd
ATS-61270D-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks MAXIGRIP FANSINK 27X27X9.5MM
ATS-14G-106-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT
M252515F Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER 25A 1200V SCR CC
M252515F 687549 13+ fenyang electronics co.,ltd
M252515F N/A 7320 2013 module Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
CER0513A Filters Ceramic Filters CERAMIC FILTER
CER0513A CTS Electronic Components 66800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
CER0513A NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
908-35-2-28-2-B-0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK PIN FIN 35X35MM CLIP
908-35-2-28-2-B-0 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-20B-20-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT
ATS-19A-198-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT T766
PE-0201FB330ST Filters Ferrite Beads and Chips 33 Ohm Impedance Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) Surface Mount Signal Line 1A 1 Lines 70 mOhm DCR -40¡ãC ~ 105¡ãC
PE-0201FB330ST IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PE-0201FB330ST PULSE 300000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
PE-0201FB330ST PULSE 300000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
PE-0201FB330ST PULSE 300000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
1695711044 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID/RATINGS 1.34"X0.71" WHT
1695711044 38596 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1695711044 Electronics 26251 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1695711044 IC 39112 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1695711044 STOCK 43810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
744902139 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 39nH Unshielded Thin Film Inductor 200mA 3 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
744902139 STOCK 46570 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
744902139 Wurth 46890 1525+ INDUCTOR THIN FILM 39NH 0603 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744902139 Wurth 61945 1531+ INDUCTOR THIN FILM 39NH 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
105-471F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470nH Unshielded Inductor 555mA 310 mOhm Max 2-SMD