Location : Home > A > ATS-11A-10-C3-R0
ATS-11A-10-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-11E-08-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-12F-147-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412
GP1500-0.020-02-0404 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMAL PAD .020" 4X4" GAPPAD
GP1500-0.020-02-0404 Bergquist 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
GP1500-0.020-02-0404 Bergquist 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
GP1500-0.020-02-0404 Bergquist 8000 2015+ THERMAL PAD .020 4X4 GAPPAD enkaite Electronics Co., Ltd
ATS-09G-76-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB
ATS-14D-61-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-01D-55-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB
5500.2089 Filters Power Line Filter Modules FILTER LINE PWR MED M80 1A QC
5500.2089 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ILBB0402ER301V Filters Ferrite Beads and Chips 300 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount 200mA 1 Lines 800 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
ILBB0402ER301V 678954 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
ILBB0402ER301V 678954 13+ fenyang electronics co.,ltd
ILBB0402ER301V Distributor 173270 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
ILBB0402ER301V Semiconductor 21493 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
906-795 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.795" (20.19mm) Natural
906-795 IC 59140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4669-102M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 3.6A 10 mOhm Max Radial
4669-102M API Delevan 57329 2015+ INDUCTOR RF 1.0UH 20 OPEN RADL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com