Location : Home > A > ATS-10H-97-C1-R0
ATS-10H-97-C1-R0
CMT1-3-R Filters Common Mode Chokes 28mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.13A DCR 500 mOhm (Typ)