Location : Home > A > ATS-10H-85-C1-R0
ATS-10H-85-C1-R0
ATS-12D-104-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
ATS-08E-65-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766
A16000-01 LAIRDTECHN 608657 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
744862180 Filters Common Mode Chokes 18mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 3.1 Ohm