Location : Home > A > ATS-10H-119-C2-R0
ATS-10H-119-C2-R0
CMS1-13-R Filters Common Mode Chokes 166¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1A DCR 138 mOhm (Typ)
CMS1-13-R 7984566 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CMS1-13-R 36656 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
CMS1-13-R COOPER 14000 17+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
CMS1-13-R NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SBCP56T3G Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 80V 1A SOT-223
SBCP56T3G IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBCP56T3G NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SBCP56T3G ON Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT SS GP XSTR NPN 80V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ATS-17D-138-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
ATS-12C-88-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T412
ATS-14E-148-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB
ATS-21C-01-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
FN332Z-3-05 Filters Power Line Filter Modules FLTR 1PH COMPACT 3A W/SURGE PROT
FN332Z-3-05 NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FN332Z-3-05 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE COMPACT EMI 3A EKT Electronics Co., Ltd
FN332Z-3-05 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE COMPACT EMI 3A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
875-30/002 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE EMI 30A
875-30/002 IC 59290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
630-35ABT3 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK FOR 35MM BGA
630-35ABT3 IC 56020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-13C-45-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
CM252016-27NKL Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 27nH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 470 mOhm Max Nonstandard
CM252016-27NKL 7984566 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
CM252016-27NKL 7984566 13+ fenyang electronics co.,ltd
CM252016-27NKL 37984 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
5500R-106K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10mH Unshielded Inductor 370mA 7.3 Ohm Max Nonstandard
5500R-106K API Delevan 42195 1531+ HIGH CURRENT POWER CHOKE 10000UH AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
5500R-106K API Delevan 47690 1525+ HIGH CURRENT POWER CHOKE 10000UH Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5500R-106K API Delevan 47690 1525+ HIGH CURRENT POWER CHOKE 10000UH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5500R-106K API Delevan 57619 2015+ HIGH CURRENT POWER CHOKE 10000UH Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com