Location : Home > A > ATS-10G-78-C3-R0
ATS-10G-78-C3-R0
TZM5258B-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 500MW SOD80
TZM5258B-GS08 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DSC400-4444Q0031KE1 Crystals and Oscillators Pin Configurable Oscillators HCSL MEMS (Silicon) Pin Configurable Oscillator 20-VFQFN Exposed Pad 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable
SIT8008AIE8-33S Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 110MHz HCMOS, LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 4.5mA Standby
SIT8008AIE8-33S IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT8008AIE8-33S SiTIME 139830 NEW RoHS OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIE8-33S SiTIME 57479 2015+ OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIE8-33S SiTIME 97830 2015+ OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPPC7-LZ0PT Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 100MHz CMOS XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 25mA Enable/Disable
CPPC7-LZ0PT Cardinal Components Inc. 140200 NEW RoHS OSC 3.3V PROG CMOS TRI ST 50PPM FindCores Electronics Inc.
CPPC7-LZ0PT Cardinal Components Inc. 57849 2015+ OSC 3.3V PROG CMOS TRI ST 50PPM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CPPC7-LZ0PT Cardinal Components Inc. 87690 2015+ OSC 3.3V PROG CMOS TRI ST 50PPM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPPC7-LZ0PT IC 35950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BR101 Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers DIODE BRIDGE 100V 10A BR-10
BR101 Comchip Technology 157409 15+ BRIDGE DIODE 10A 1000V BR-W Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com