Location : Home > A > ATS-10G-44-C1-R0
ATS-10G-44-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DMN3030LFG-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V PWRDI3333-8
DMN3030LFG-7 Diodes Inc 157529 15+ MOSFET N-CH 30V PWRDI3333-8 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DMN3030LFG-7 Diodes Inc 585200 1525+ MOSFET N-CH 30V PWRDI3333-8 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DMN3030LFG-7 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DMN3030LFG-7 NEW 79110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07F-33-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T766
LZ30-9 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves FINGER GUARD AC4300H EXH
LZ30-9 NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDD1-17251CBAW32-L Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X51MM 12VDC WIRE
FDD1-17251CBAW32-L IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDD1-17251CBAW32-L NEW 78590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30C02MH-TL-E Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 30V 0.7A MCPH3
30C02MH-TL-E IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
30C02MH-TL-E ON Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
30C02MH-TL-E ON Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT BIP NPN 0.7A 30V EKT Electronics Co., Ltd
AON6244 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 15A 8DFN
AON6244 AOS 139610 NEW RoHS MOSFET N CH 60V 85A DFN5X6 FindCores Electronics Inc.
AON6244 AOS 157259 15+ MOSFET N CH 60V 85A DFN5X6 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AON6244 AOS 241840 1538+ MOSFET N CH 60V 85A DFN5X6 Alphatek Technology Limited
AON6244 AOS 884800 1525+ MOSFET N CH 60V 85A DFN5X6 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NFA21SL307X1A48L Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel 100mA 0805 (2012 Metric), Array, 10 PC Pad
NFA21SL307X1A48L 37506 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
NFA21SL307X1A48L IC 37552 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
NFA21SL307X1A48L MURATA 9550 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
ATS-19C-195-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT T412
ATS-05D-123-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT T412
MPZ1608D101BTD25 Filters Ferrite Beads and Chips 100 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Power Line 1A 1 Lines 150 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MPZ1608D101BTD25 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPZ1608D101BTD25 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1944-05K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220nH Unshielded Molded Inductor 3A 30 mOhm Max Axial
1944-05K Electronics 25290 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BAB-3 Hardware, Fasteners, Accessories Bumpers, Feet, Pads, Grips Foot Cylindrical, Tapered 0.394" Dia (10.00mm) Rubber, Silicone Black
8837 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Fit / Snap Lock Nylon 0.500" (12.70mm) 1/2"
8837 Electronics 26151 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8837 STOCK 45570 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2120-H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 1.6A 280 mOhm Max Radial
2120-H Bourns 46530 1525+ INDUCTOR TORD HI AMP 470UH HORZ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2120-H Bourns 46990 1525+ INDUCTOR TORD HI AMP 470UH HORZ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2120-H Bourns 57269 2015+ INDUCTOR TORD HI AMP 470UH HORZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com