Location : Home > A > ATS-10G-175-C1-R0
ATS-10G-175-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NVTFS5820NLWFTWG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 37A U8FL
NVTFS5820NLWFTWG IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NVTFS5820NLWFTWG NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-17G-03-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
5015KL-05W-B59-E00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 127X38.4MM 24VDC WIRE
5015KL-05W-B59-E00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN DC AXIAL 24V 127X38.4MM LRTR SIMEN Electronics Co.,Ltd
5015KL-05W-B59-E00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN DC AXIAL 24V 127X38.4MM LRTR Futune Electronics Co.Limitd
5015KL-05W-B59-E00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN DC AXIAL 24V 127X38.4MM LRTR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5015KL-05W-B59-E00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN DC AXIAL 24V 127X38.4MM LRTR TPC Global Service Co.Ltd.
7446622002 Filters Common Mode Chokes 2.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 100 mOhm