Location : Home > A > ATS-10G-114-C3-R0
ATS-10G-114-C3-R0
RCD060N25TL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 6A CPT3
RCD060N25TL IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RCD060N25TL N/A 2500 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
RCD060N25TL NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-09G-03-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
ATS-20E-03-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
74461240004 Filters Common Mode Chokes 400¦ÌH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.6A DCR 20 mOhm